Sven-Erik Johansson
Klubbat för:
Osåld
Utropspris
15 000 SEK
SVEN-ERIK JOHANSSON (född 1925):
Nattbild, signerad och daterad SE Johansson 57, pastell, ca 55x44 cm
Läs mer
Rispa
391155
2016-08-24