Sven-Erik Johansson
Klubbat för:
8 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
SVEN-ERIK JOHANSSON (född 1925):
Fantasi, signerad och daterad SE Johansson 1983, blandteknik på papper, ca 19x35 cm
Läs mer
391160
2016-08-24