Sven-Erik Johansson

Sven-Erik Johansson
Sven-Erik Johansson
Sven-Erik Johansson
Sven-Erik Johansson
Sven-Erik Johansson
Sven-Erik Johansson
Sven-Erik Johansson
Sven-Erik Johansson

Såld för:

8 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

SVEN-ERIK JOHANSSON (född 1925):
Fantasi, signerad och daterad SE Johansson 1983, blandteknik på papper, ca 19x35 cm

Läs mer

391160

2016-08-24