Sven-Erik Johansson

Sven-Erik Johansson
Sven-Erik Johansson
Sven-Erik Johansson
Sven-Erik Johansson
Sven-Erik Johansson
Sven-Erik Johansson
Sven-Erik Johansson
Sven-Erik Johansson

Såld för:

16 000 SEK

Utropspris

18 000 SEK

SVEN-ERIK JOHANSSON (född 1925):
"Samtal", signerad och daterad SE Johansson 1997, blandteknik/olja på pannå, ca 59x79 cm.

Läs mer

391166

2016-08-24