Sven-Erik Johansson
Klubbat för:
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
SVEN-ERIK JOHANSSON (född 1925):
Pegasus blir synlig, signerad och daterad SE Johansson 1967, akvarell och tusch, ca 19,5x17 cm.
Läs mer
391168
2016-08-24