Sven-Erik Johansson

Sven-Erik Johansson
Sven-Erik Johansson
Sven-Erik Johansson
Sven-Erik Johansson
Sven-Erik Johansson
Sven-Erik Johansson
Sven-Erik Johansson
Sven-Erik Johansson

Såld för:

6 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

SVEN-ERIK JOHANSSON (född 1925):
Pegasus blir synlig, signerad och daterad SE Johansson 1967, akvarell och tusch, ca 19,5x17 cm.

Läs mer

391168

2016-08-24