Sven-Erik Johansson
Klubbat för:
Osåld
Utropspris
12 000 SEK
SVEN-ERIK JOHANSSON (född 1925):
Havets under, signerad och daterad SE Johansson 1968, olja på pannå, ca 22x30 cm.
Läs mer
391170
2016-08-24