Sven-Erik Johansson

Sven-Erik Johansson
Sven-Erik Johansson
Sven-Erik Johansson
Sven-Erik Johansson
Sven-Erik Johansson
Sven-Erik Johansson
Sven-Erik Johansson
Sven-Erik Johansson

Såld för:

Osåld

Utropspris

12 000 SEK

SVEN-ERIK JOHANSSON (född 1925):
Havets under, signerad och daterad SE Johansson 1968, olja på pannå, ca 22x30 cm.

Läs mer

391170

2016-08-24