Sven-Erik Johansson

Sven-Erik Johansson
Sven-Erik Johansson
Sven-Erik Johansson
Sven-Erik Johansson
Sven-Erik Johansson
Sven-Erik Johansson
Sven-Erik Johansson
Sven-Erik Johansson

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

SVEN-ERIK JOHANSSON (född 1925):
Drömmar, signerad och daterad SE Johansson 1965, blandteknik, ca 10,5x16 cm.

Läs mer

391173

2016-08-24