Sven-Erik Johansson
Klubbat för:
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
SVEN-ERIK JOHANSSON (född 1925):
Drömmar, signerad och daterad SE Johansson 1965, blandteknik, ca 10,5x16 cm.
Läs mer
391173
2016-08-24