Sven-Erik Johansson

Sven-Erik Johansson
Sven-Erik Johansson
Sven-Erik Johansson
Sven-Erik Johansson
Sven-Erik Johansson
Sven-Erik Johansson
Sven-Erik Johansson
Sven-Erik Johansson

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

16 000 SEK

SVEN-ERIK JOHANSSON (född 1925):
"Klotform", signerad och daterad SE Johansson 57, olja på pannå, ca 74x48 cm,

UTSTÄLLD: Museet Kulturhuset, Borås 1985.

Läs mer

Färgbortfall

391178

2016-08-24