Sven-Erik Johansson
Klubbat för:
Osåld
Utropspris
16 000 SEK
SVEN-ERIK JOHANSSON (född 1925):
"Klotform", signerad och daterad SE Johansson 57, olja på pannå, ca 74x48 cm,
UTSTÄLLD: Museet Kulturhuset, Borås 1985.
Läs mer
Färgbortfall
391178
2016-08-24