Orrefors vas

Orrefors vas
Orrefors vas
Orrefors vas
Orrefors vas

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ORREFORS, vas, 1900-talets första hälft, signerad, oktagonal, klarglas, slipad dekor av kvinna, höjd ca 24 cm

391180

2016-06-17