Sven-Erik Johansson
Klubbat för:
Osåld
Utropspris
15 000 SEK
SVEN-ERIK JOHANSSON (född 1925):
Svampen, signerad och daterad SE Johansson 1959, blandteknik på papper, ca 40x60,5 cm.
Läs mer
391182
2016-08-24