Sven-Erik Johansson

Sven-Erik Johansson
Sven-Erik Johansson
Sven-Erik Johansson
Sven-Erik Johansson
Sven-Erik Johansson
Sven-Erik Johansson
Sven-Erik Johansson
Sven-Erik Johansson

Såld för:

Osåld

Utropspris

15 000 SEK

SVEN-ERIK JOHANSSON (född 1925):
Svampen, signerad och daterad SE Johansson 1959, blandteknik på papper, ca 40x60,5 cm.

Läs mer

391182

2016-08-24