Sven-Erik Johansson
Klubbat för:
Osåld
Utropspris
30 000 SEK
SVEN-ERIK JOHANSSON (född 1925):
Vit söker grön, signerad och daterad SE Johansson 1963, olja på pannå, ca 60,5x68,5 cm.
Läs mer
Ytmärken
391184
2016-08-24