Sven-Erik Johansson

Sven-Erik Johansson
Sven-Erik Johansson
Sven-Erik Johansson
Sven-Erik Johansson
Sven-Erik Johansson
Sven-Erik Johansson
Sven-Erik Johansson
Sven-Erik Johansson

Såld för:

Osåld

Utropspris

10 000 SEK

SVEN-ERIK JOHANSSON (född 1925):
Skohandlaren, signerad och daterad SE Johansson 1982, blandteknik på papper, ca 23,5x31 cm.

Läs mer

391196

2016-08-24