Sven-Erik Johansson

Sven-Erik Johansson
Sven-Erik Johansson
Sven-Erik Johansson
Sven-Erik Johansson
Sven-Erik Johansson
Sven-Erik Johansson
Sven-Erik Johansson
Sven-Erik Johansson

Såld för:

Osåld

Utropspris

12 000 SEK

SVEN-ERIK JOHANSSON (född 1925):
Rosa dröm, signerad och daterad SE Johansson 1960, blandteknik/olja på papper uppfodrad på pannå, ca 40x60 cm.

Läs mer

391200

2016-08-24