Sven-Erik Johansson
Klubbat för:
Osåld
Utropspris
12 000 SEK
SVEN-ERIK JOHANSSON (född 1925):
Rosa dröm, signerad och daterad SE Johansson 1960, blandteknik/olja på papper uppfodrad på pannå, ca 40x60 cm.
Läs mer
391200
2016-08-24