Sven-Erik Johansson

Sven-Erik Johansson
Sven-Erik Johansson
Sven-Erik Johansson
Sven-Erik Johansson
Sven-Erik Johansson
Sven-Erik Johansson
Sven-Erik Johansson
Sven-Erik Johansson

Såld för:

Osåld

Utropspris

40 000 SEK

SVEN-ERIK JOHANSSON (född 1925):
Gul-Blå, signerad och daterad SE Johansson 1965, olja på pannå, ca 73x100 cm.

Läs mer

Ytmärke

391204

2016-08-24