Sven-Erik Johansson
Klubbat för:
Osåld
Utropspris
40 000 SEK
SVEN-ERIK JOHANSSON (född 1925):
Gul-Blå, signerad och daterad SE Johansson 1965, olja på pannå, ca 73x100 cm.
Läs mer
Ytmärke
391204
2016-08-24