Sven-Erik Johansson
Klubbat för:
Osåld
Utropspris
10 000 SEK
SVEN-ERIK JOHANSSON (född 1925):
Interiör i blått, signerad och daterad SE Johansson 1965, blandteknik/olja på pannå, ca 7,5x9 cm, med platta ca 12,5x13,5 cm.
Läs mer
391208
2016-08-24