Joakim Allgulander färglitografi

Klubbat för:

450 SEK

1 000 SEK

JOAKIM ALLGULANDER (född 1965), "Prora Inn", signerad och numrerad Joakim Allgulander provtryck 6/14, färglitografi, bladmått ca 59 x 42 cm.

Oramad

391210

2016-06-19