Sven-Erik Johansson
Klubbat för:
Osåld
Utropspris
40 000 SEK
SVEN-ERIK JOHANSSON (född 1925):
Vådlig färd, signerad och daterad SE Johansson 1969, olja på pannå, ca 65x81 cm.
Läs mer
Smärre kantskada
391212
2016-08-24