Sven-Erik Johansson

Sven-Erik Johansson
Sven-Erik Johansson
Sven-Erik Johansson
Sven-Erik Johansson
Sven-Erik Johansson
Sven-Erik Johansson
Sven-Erik Johansson
Sven-Erik Johansson

Såld för:

Osåld

Utropspris

40 000 SEK

SVEN-ERIK JOHANSSON (född 1925):
Vådlig färd, signerad och daterad SE Johansson 1969, olja på pannå, ca 65x81 cm.

Läs mer

Smärre kantskada

391212

2016-08-24