Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
1 200 SEK
LISA RINNEVUO (född 1972), "Don´t Mess With My Playground", signerad och numrerad Lisa Rinnevuo 216/270, färglitografi, bladmått ca 59 x 60,5 cm.
Oramad.
391214
2016-06-19
Gör en kostnadsfri värdering här