Lisa Rinnevuo färglitografi

Lisa Rinnevuo färglitografi
Lisa Rinnevuo färglitografi

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 200 SEK

LISA RINNEVUO (född 1972), "Don´t Mess With My Playground", signerad och numrerad Lisa Rinnevuo 216/270, färglitografi, bladmått ca 59 x 60,5 cm.

Oramad.

391214

2016-06-19