Sven-Erik Johansson
Klubbat för:
Osåld
Utropspris
15 000 SEK
SVEN-ERIK JOHANSSON (född 1925):
"Kring en gammal symbol", signerad och daterad SE Johansson 1966, olja på pannå, ca 21,5x32 cm.
Läs mer
391215
2016-08-24