Sven-Erik Johansson

Sven-Erik Johansson
Sven-Erik Johansson
Sven-Erik Johansson
Sven-Erik Johansson
Sven-Erik Johansson
Sven-Erik Johansson
Sven-Erik Johansson
Sven-Erik Johansson

Såld för:

Osåld

Utropspris

15 000 SEK

SVEN-ERIK JOHANSSON (född 1925):
"Kring en gammal symbol", signerad och daterad SE Johansson 1966, olja på pannå, ca 21,5x32 cm.

Läs mer

391215

2016-08-24