Sven-Erik Johansson

Sven-Erik Johansson
Sven-Erik Johansson
Sven-Erik Johansson
Sven-Erik Johansson
Sven-Erik Johansson
Sven-Erik Johansson
Sven-Erik Johansson
Sven-Erik Johansson

Såld för:

Osåld

Utropspris

35 000 SEK

SVEN-ERIK JOHANSSON (född 1925):
Illusionisten, signerad och daterad SE Johansson 1961, olja på pannå, ca 69x89 cm.

Läs mer

391218

2016-08-24