Sven-Erik Johansson
Klubbat för:
Osåld
Utropspris
35 000 SEK
SVEN-ERIK JOHANSSON (född 1925):
Illusionisten, signerad och daterad SE Johansson 1961, olja på pannå, ca 69x89 cm.
Läs mer
391218
2016-08-24