Sven-Erik Johansson
Klubbat för:
Osåld
Utropspris
35 000 SEK
SVEN-ERIK JOHANSSON (född 1925),
Spel, signerad och daterad SE Johansson 1964, olja på pannå, ca 57x79 cm.
Läs mer
Ytmärken
391224
2016-08-24