Sven-Erik Johansson

Sven-Erik Johansson
Sven-Erik Johansson
Sven-Erik Johansson
Sven-Erik Johansson
Sven-Erik Johansson
Sven-Erik Johansson
Sven-Erik Johansson
Sven-Erik Johansson

Såld för:

Osåld

Utropspris

35 000 SEK

SVEN-ERIK JOHANSSON (född 1925),
Spel, signerad och daterad SE Johansson 1964, olja på pannå, ca 57x79 cm.

Läs mer

Ytmärken

391224

2016-08-24