Sven-Erik Johansson
Klubbat för:
Osåld
Utropspris
20 000 SEK
SVEN-ERIK JOHANSSON (född 1925):
Surrealistisk komposition,signerad och daterad SE Johansson 1966, blandteknik på papper, ca 39x51,5 cm.
Läs mer
391227
2016-08-24