Sven-Erik Johansson

Sven-Erik Johansson
Sven-Erik Johansson
Sven-Erik Johansson
Sven-Erik Johansson
Sven-Erik Johansson
Sven-Erik Johansson
Sven-Erik Johansson
Sven-Erik Johansson

Såld för:

Osåld

Utropspris

20 000 SEK

SVEN-ERIK JOHANSSON (född 1925):
Surrealistisk komposition,signerad och daterad SE Johansson 1966, blandteknik på papper, ca 39x51,5 cm.

Läs mer

391227

2016-08-24