Skeppsporträtt Sophia Margaretha

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (17/1800-tal): "Das Schiff Sophia Margaretha", blandteknik, ca 36x47,5 cm

Fläckar och skador

391230

2016-06-19