Sven-Erik Johansson

Sven-Erik Johansson
Sven-Erik Johansson
Sven-Erik Johansson
Sven-Erik Johansson
Sven-Erik Johansson
Sven-Erik Johansson
Sven-Erik Johansson
Sven-Erik Johansson

Såld för:

Osåld

Utropspris

35 000 SEK

SVEN-ERIK JOHANSSON (född 1925):
"Uppspel", signerad och daterad SE Johansson 1965-66, olja på pannå, ca 64x80 cm,

UTSTÄLLD: Galerie Burén Stockholm, 1966, kat.nr 9.

Läs mer

Krackeleringar

391234

2016-08-24