Sven-Erik Johansson
Klubbat för:
Osåld
Utropspris
35 000 SEK
SVEN-ERIK JOHANSSON (född 1925):
"Uppspel", signerad och daterad SE Johansson 1965-66, olja på pannå, ca 64x80 cm,
UTSTÄLLD: Galerie Burén Stockholm, 1966, kat.nr 9.
Läs mer
Krackeleringar
391234
2016-08-24