Sven-Erik Johansson
Klubbat för:
Osåld
Utropspris
25 000 SEK
SVEN-ERIK JOHANSSON (född 1925):
"Det hände", signerad och daterad SE Johansson 1985-87, olja på pannå, ca 60x80 cm.
Läs mer
391236
2016-08-24