Sven-Erik Johansson
Klubbat för:
Osåld
Utropspris
40 000 SEK
SVEN-ERIK JOHANSSON (född 1925):
Röd-Grön, signerad och daterad SE Johansson 1967, olja på pannå, ca 64x80 cm,
LITTERATUR: Avbildad.
Läs mer
391237
2016-08-24