Sven-Erik Johansson

Sven-Erik Johansson
Sven-Erik Johansson
Sven-Erik Johansson
Sven-Erik Johansson
Sven-Erik Johansson
Sven-Erik Johansson
Sven-Erik Johansson
Sven-Erik Johansson

Såld för:

Osåld

Utropspris

40 000 SEK

SVEN-ERIK JOHANSSON (född 1925):
Röd-Grön, signerad och daterad SE Johansson 1967, olja på pannå, ca 64x80 cm,

LITTERATUR: Avbildad.

Läs mer

391237

2016-08-24