Sven-Erik Johansson
Klubbat för:
Osåld
Utropspris
40 000 SEK
SVEN-ERIK JOHANSSON (född 1925):
"Landskap från Myriaden", signerad och daterad SE Johansson 1961, blandteknik på papper uppfodrad på pannå, ca 60x122 cm,
UTSTÄLLD: Riksförbundet för bildande konst, utställning "Finland 1961".
Läs mer
Smärre färgbortfall
391240
2016-08-24