Sven-Erik Johansson

Sven-Erik Johansson
Sven-Erik Johansson
Sven-Erik Johansson
Sven-Erik Johansson
Sven-Erik Johansson
Sven-Erik Johansson
Sven-Erik Johansson
Sven-Erik Johansson

Såld för:

Osåld

Utropspris

40 000 SEK

SVEN-ERIK JOHANSSON (född 1925),
Månens sken, signerad och daterad SE Johansson 1974, olja på pannå, ca 97x130 cm.

Läs mer

Ytrepor

391243

2016-08-24