Sven-Erik Johansson
Klubbat för:
Osåld
Utropspris
40 000 SEK
SVEN-ERIK JOHANSSON (född 1925),
Månens sken, signerad och daterad SE Johansson 1974, olja på pannå, ca 97x130 cm.
Läs mer
Ytrepor
391243
2016-08-24