Sven-Erik Johansson

Sven-Erik Johansson
Sven-Erik Johansson
Sven-Erik Johansson
Sven-Erik Johansson
Sven-Erik Johansson
Sven-Erik Johansson
Sven-Erik Johansson
Sven-Erik Johansson

Såld för:

Osåld

Utropspris

45 000 SEK

SVEN-ERIK JOHANSSON (född 1925),
Från glömda städer, signerad och daterad SE Johansson 1964, olja på pannå, ca 60x121,5 cm.

Läs mer

391247

2016-08-24