Sven-Erik Johansson

Sven-Erik Johansson
Sven-Erik Johansson
Sven-Erik Johansson
Sven-Erik Johansson
Sven-Erik Johansson
Sven-Erik Johansson
Sven-Erik Johansson
Sven-Erik Johansson

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

50 000 SEK

SVEN-ERIK JOHANSSON (född 1925):
Svampen, signerad och daterad SE Johansson 1967, olja på pannå/mixed media, ca 113x158 cm.

Läs mer

Skada i ena hörnet

391253

2016-08-24