Sven-Erik Johansson
Klubbat för:
Osåld
Utropspris
50 000 SEK
SVEN-ERIK JOHANSSON (född 1925):
Svampen, signerad och daterad SE Johansson 1967, olja på pannå/mixed media, ca 113x158 cm.
Läs mer
Skada i ena hörnet
391253
2016-08-24