Anders Kappel

Anders Kappel
Anders Kappel
Anders Kappel
Anders Kappel

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

ANDERS KAPPEL, (född 1956): Utan titel, signerad och daterad a tergo Kappel -90, blandteknik på kopparplåt,100x163 cm

391266

2016-06-19