Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
YNGVE HULLING (född 1897): Kustlandskap, signerad Hulling, olja på duk, 90x130 xm
skador lös ram
391268
2016-06-19
Gör en kostnadsfri värdering här