Bergèrer 1 par
2016-06-19
391286
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BERGÈRER, 1 par, Louis XV-stil, 1900-talets andra hälft, skuren dekor, sitthöjd ca 48 cm
Slitage, armlän med skadad klädsel