Carl Ryd oljemålning

Carl Ryd oljemålning
Carl Ryd oljemålning
Carl Ryd oljemålning
Carl Ryd oljemålning

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

CARL RYD (1883-1958), Fresior, Småland, signerad Carl Ryd -48, olja på pannå, träskuren, förgylld ram. 61,5 x 46 cm

391338

2016-06-19