Angelica Wiik färglitografi
2016-06-19
391358
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ANGELICA WIIK (född 1960), "Mina drömmars stad", signerad Angelica Wiik, 156/290, färglitografi med glitter, ca 29x42,5 cm, oramad