Lockurnor 1 par Kina 1800-tal

Lockurnor 1 par Kina 1800-tal
Lockurnor 1 par Kina 1800-tal
Lockurnor 1 par Kina 1800-tal
Lockurnor 1 par Kina 1800-tal
Lockurnor 1 par Kina 1800-tal
Lockurnor 1 par Kina 1800-tal
Lockurnor 1 par Kina 1800-tal
Lockurnor 1 par Kina 1800-tal
Lockurnor 1 par Kina 1800-tal
Lockurnor 1 par Kina 1800-tal
Lockurnor 1 par Kina 1800-tal
Lockurnor 1 par Kina 1800-tal
Lockurnor 1 par Kina 1800-tal
Lockurnor 1 par Kina 1800-tal

Klubbat för:

8 400 SEK

Utropspris

12 000 SEK

URNOR med lock, 1 par, porslin, Kina, 1800-tal, snarlika, famille rose-dekor, höjd 43,5 respektive 45,5 cm

Locken med med smärre glasyrnagg

391364

2016-06-19