Klubbat för:
8 400 SEK
Utropspris
12 000 SEK
URNOR med lock, 1 par, porslin, Kina, 1800-tal, snarlika, famille rose-dekor, höjd 43,5 respektive 45,5 cm
Locken med med smärre glasyrnagg
391364
2016-06-19
Gör en kostnadsfri värdering här