Natan Johanssoon oljemålning

Natan Johanssoon oljemålning
Natan Johanssoon oljemålning
Natan Johanssoon oljemålning
Natan Johanssoon oljemålning

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

NATAN JOHANSSON (1893-1951): Hammarby kvarn signerad Nat Johansson, olja på pannå, ca 28x34 cm

391367

2016-06-19