Olle Hjortzberg olja

Olle Hjortzberg olja
Olle Hjortzberg olja
Olle Hjortzberg olja
Olle Hjortzberg olja

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OLLE HJORTZBERG (1872-1959), "Årstabron", monogramsignerad och daterad 34, 23x29 cm

391375

2016-06-19