Magnus Thulstrup Bagge oljemålning

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

5 000 SEK

MAGNUS THULSTRUP BAGGE (Norge, 1825-1894), Bergslandskap med timmerhus, signerad och daterad M. Bagge 1861, olja på duk, 30 x 42 cm

391384

2016-06-19