Lucinis Samling
2016-06-20
391405
| Klubbat belopp | 6 000 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
GUSTAVE BRISGAND (1867-1944): Kvinna med skrin, signerad G Brisgand, akvarell, ca 74 x 52 cm, (nr 235)