Tråg

Tråg
Tråg
Tråg
Tråg
Tråg
Tråg

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TRÅG, 2 st, 1800-tal, allmoge, längd 55 till 65 cm

Äldre lagningar

391412

2016-06-19