Anton Gerle oljemålning

Anton Gerle oljemålning
Anton Gerle oljemålning
Anton Gerle oljemålning
Anton Gerle oljemålning

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

8 000 SEK

ARON GERLE (1860-1930): "Sommarnatt-Gamla Stan", signerad och daterad Aron Gerle 1930, olja på duk, 60 x 81 cm

391418

2016-06-19