Klubbat för:
4 600 SEK
Utropspris
6 000 SEK
HERMAN LINDQVIST (1868-1923): Fartyg på Strömmen, signerad och daterad H Lindqvist maj -17, olja på duk, 43x68 cm
391422
2016-06-19
Gör en kostnadsfri värdering här