Poletter Kopparberg 1760-tal

Poletter Kopparberg 1760-tal
Poletter Kopparberg 1760-tal
Poletter Kopparberg 1760-tal
Poletter Kopparberg 1760-tal

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

POLETTER, 2 st., koppar, Kopparberg, Dalarna, 1762 samt 1763, "POLLET STORE KOPPARBERGSL.", diameter 29 mm

Slitage, en med stötskada

391433

2016-06-18