Kakelugn 1800-tal

Kakelugn 1800-tal
Kakelugn 1800-tal
Kakelugn 1800-tal
Kakelugn 1800-tal

Klubbat för:

16 500 SEK

Utropspris

8 000 SEK

KAKELUGN, 1800-talets slut, vitglaserad, med krön, höjd 208 cm
Proveniens: gård i Sya Östergötland

Komplett, bruksslitage, numrerade delar

391455

2016-06-19