Frits Thaulow färgakvavint
Valmis
2016-06-20
391476
| Korkein tarjous | 2 000 SEK |
| Arviointi | 4 000 SEK |
FRITS THAULOW (Norge 1847-1906), färgakvatint, stämpelsignerad, numrerad 34, 67x51 cm
Gulnad