Frits Thaulow färgakvavint

Frits Thaulow färgakvavint
Frits Thaulow färgakvavint
Frits Thaulow färgakvavint
Frits Thaulow färgakvavint

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

FRITS THAULOW (Norge 1847-1906), färgakvatint, stämpelsignerad, numrerad 34, 67x51 cm

Gulnad

391476

2016-06-20