Vitrinskåp

Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VITRINSKÅP, Louis XVI-stil, 1900-tal, med stenskiva, i mahogny, glashyllor, höjd 145, 72x33 cm, nyckel finns

fanérskador, skåpet med sättning/skevhet

391492

2016-06-19