Urnor majolika

Urnor majolika
Urnor majolika
Urnor majolika
Urnor majolika
Urnor majolika
Urnor majolika
Urnor majolika
Urnor majolika
Urnor majolika
Urnor majolika
Urnor majolika
Urnor majolika

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

URNOR, med lock, 2 st., snarlika, Rörstrand, 1800-talets slut, majolika, höjd ca 60 cm

Smärre nagg

391495

2016-06-19