Josefina Holmlund olja

Josefina Holmlund olja
Josefina Holmlund olja
Josefina Holmlund olja
Josefina Holmlund olja
Josefina Holmlund olja
Josefina Holmlund olja

Klubbat för:

8 400 SEK

Utropspris

8 000 SEK

JOSEFINA HOLMLUND (1827-1905): Fjordlandskap med med båtar och människor, signerad o daterad J. Holmlund -77, olja på duk, 83x123 cm

Gulnad

391499

2016-06-19