Figuriner

Figuriner
Figuriner
Figuriner
Figuriner
Figuriner
Figuriner

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 200 SEK

FIGURINER, 1 par, jade, Kina, 1900-tal, i form av hovdamer, på träsocklar, höjd 18-20 cm

Skador, avslag

391500

2016-06-19