Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
1 200 SEK
FIGURINER, 1 par, jade, Kina, 1900-tal, i form av hovdamer, på träsocklar, höjd 18-20 cm
Skador, avslag
391500
2016-06-19
Gör en kostnadsfri värdering här